Parole

Jaunumu saņemšana

Parakstieties uz portāla
"Debеts-Kredīts" bezmaksas jaunumu saņemšanu un saņemiet likumdošanas jaunumus un citu noderīgu informāciju

Ok

Atteikties no nosūtīšanas

Mūsu partneri:


Forums » Pievienotās vērtības nodoklis » PVN piemērošana

Pievienotās vērtības nodoklis


PVN piemērošana
gundega.h
Lietotājs
atbildes: 17

Pievienots: 03.09.2014 09:45
Mūsu firma gada sākumā(2014.g.janvārī) iegādājās zemi no fiziskas personas(bez PVN) par 5000 euro un augustā to pārdeva par 8000 euro. Vai, pārdodot zemi, darījums bija jāapliek ar PVN?  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts  
svetuljana
Lietotājs
atbildes: 149

Pievienots: 08.09.2014 11:31
Земля не облагается PVN. Статья, 52 пункт 24. За исключением продажи земли под застройку.  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts


Par portālu Portāla noteikumi Sazinies ar mums Paziņot par kļūdu Reklāma Rekvizīti  

Tālrunis: 67285395   Fakss: 67285325   E-pasts: info@d-k.lv   www.d-k.lv

Copyright © 2009 — 2017 Latvikon

SIA "LATVIKON" Ģertrūdes iela 63, Rīga, LV-1011 LV40003167602