Пароль

Подписка на новости

Подпишитесь на бесплатные новости портала
"Debеts-Kredīts" и получайте новинки законодательства и другую полезную информацию

Ok

Отписаться от рассылки

Наши партнеры:


Форум » Свободное общение » Elektrisko ierīču iegāde

Свободное общение


Elektrisko ierīču iegāde
Jakob
Пользователь
сообщений: 9

Добавлено: 17.08.2023 13:47
Mēs meklējam iespēju nolīgt Elektrika, jo mēs mainām izkārtojumu un vēlamies nomainīt visu elektroinstalāciju un slēdžus. Mums ir jāatrod veikals, kurā mēs varētu saņemt visas preces par labu cenu un ar lielu izvēli. Šeit man teica vienu veikalu, kurā ir pieejams Elektrika https://www.elektrika.lv/ Es domāju, vai iet tur vai meklēt kaut ko citu.  
Понравилось сообщение?
Да (0)
Нет (0)
Цитата  
Marian
Пользователь
сообщений: 1

Добавлено: 17.08.2023 13:53
Es zinu šo veikalu, esmu vairāk nekā vienu reizi devies pie viņiem pēc pirkumiem. Ja esat apmierināts ar sortimentu, tur var iegādāties visu.  
Понравилось сообщение?
Да (0)
Нет (0)
Цитата
Jakob
Пользователь
сообщений: 9

Добавлено: 17.08.2023 13:56
Liels paldies par manu šaubu apstiprināšanu. Man ir svarīgi, lai man būtu viedoklis, tāpat kā citiem.  
Понравилось сообщение?
Да (0)
Нет (0)
Цитата
Knom1988
Пользователь
сообщений: 1

Добавлено: 04.12.2023 02:46
Jakob

Mēs meklējam iespēju nolīgt Elektrika, jo mēs mainām izkārtojumu un vēlamies nomainīt visu elektroinstalāciju un slēdžus. Mums ir jāatrod veikals, kurā mēs varētu saņemt visas preces par labu cenu un ar lielu izvēli. Šeit man teica vienu veikalu, kurā ir pieejams Elektrika Elektrika Es domāju, vai iet tur vai meklēt kaut ko citu.

Par lietu glabāšanu. Pēc remonta materiālu iegādes ir neērti tos glabāt mājās. Glabāšanas bloks var būt labs risinājums, ja mājās nav vietas visu materiālu uzglabāšanai.

» 11.12.2023 16:48 Отредактировал(а) Knom1988  
Понравилось сообщение?
Да (0)
Нет (0)
Цитата


О портале Правила портала Обратная связь Сообщить об ошибке Реклама Pеквизиты Видео  

Телефон: 28331590     E-mail: info@d-k.lv   www.d-k.lv

Copyright © 2009 — 2022 Latvikon

SIA "LATVIKON" Ģertrūdes iela 63, Rīga, LV-1011 LV40003167602