Parole

Jaunumu saņemšana

Parakstieties uz portāla
"Debеts-Kredīts" bezmaksas jaunumu saņemšanu un saņemiet likumdošanas jaunumus un citu noderīgu informāciju

Ok

Atteikties no nosūtīšanas

Mūsu partneri:


Forums » Brīvā laika sarunas » Elektrisko ierīču iegāde

Brīvā laika sarunas


Elektrisko ierīču iegāde
Jakob
Lietotājs
atbildes: 9

Pievienots: 17.08.2023 13:47
Mēs meklējam iespēju nolīgt Elektrika, jo mēs mainām izkārtojumu un vēlamies nomainīt visu elektroinstalāciju un slēdžus. Mums ir jāatrod veikals, kurā mēs varētu saņemt visas preces par labu cenu un ar lielu izvēli. Šeit man teica vienu veikalu, kurā ir pieejams Elektrika https://www.elektrika.lv/ Es domāju, vai iet tur vai meklēt kaut ko citu.  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts  
Marian
Lietotājs
atbildes: 1

Pievienots: 17.08.2023 13:53
Es zinu šo veikalu, esmu vairāk nekā vienu reizi devies pie viņiem pēc pirkumiem. Ja esat apmierināts ar sortimentu, tur var iegādāties visu.  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts
Jakob
Lietotājs
atbildes: 9

Pievienots: 17.08.2023 13:56
Liels paldies par manu šaubu apstiprināšanu. Man ir svarīgi, lai man būtu viedoklis, tāpat kā citiem.  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts
Knom1988
Lietotājs
atbildes: 1

Pievienots: 04.12.2023 02:46
Jakob

Mēs meklējam iespēju nolīgt Elektrika, jo mēs mainām izkārtojumu un vēlamies nomainīt visu elektroinstalāciju un slēdžus. Mums ir jāatrod veikals, kurā mēs varētu saņemt visas preces par labu cenu un ar lielu izvēli. Šeit man teica vienu veikalu, kurā ir pieejams Elektrika Elektrika Es domāju, vai iet tur vai meklēt kaut ko citu.

Par lietu glabāšanu. Pēc remonta materiālu iegādes ir neērti tos glabāt mājās. Glabāšanas bloks var būt labs risinājums, ja mājās nav vietas visu materiālu uzglabāšanai.

» 11.12.2023 16:48 Laboja Knom1988  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts


Par portālu Portāla noteikumi Sazinies ar mums Paziņot par kļūdu Reklāma Rekvizīti Video  

Tālrunis: 28331590     E-pasts: info@d-k.lv   www.d-k.lv

Copyright © 2009 — 2022 Latvikon

SIA "LATVIKON" Ģertrūdes iela 63, Rīga, LV-1011 LV40003167602