Parole

Jaunumu saņemšana

Parakstieties uz portāla
"Debеts-Kredīts" bezmaksas jaunumu saņemšanu un saņemiet likumdošanas jaunumus un citu noderīgu informāciju

Ok

Atteikties no nosūtīšanas

Mūsu partneri:


Portāla noteikumi

 1. Noteikumu nezināšana neatbrīvo lietotājus no atbildības.
 2. Administrācija ir tiesīga mainīt portāla lietošanas noteikumus bez iepriekšēja brīdinājuma. Visas izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža un tām nav atpakaļejoša spēka.
 3. Noteikumu pārkāpumu gadījumā administrācija ir tiesīga piemērot soda sankcijas (izvērtējot pārkāpuma raksturu, lietotājam var tikt bloķēta pieeja portālam vai liegtas tiesības atvērt forumā jaunas tēmas, rakstīt komentārus).
 4. Administrācija ir tiesīga dzēst to lietotāju profilus, kuri nav apmeklējuši portālu vairāk kā gadu.
 5. Administrācija ir tiesīga izmantot lietotāju personas datus (vārdu, uzvārdu), lai apbalvotu konkursu uzvarētājus u.tml.
 6. Administrācija ir tiesīga izmantot lietotāju personas datus, lai noskaidrotu viņu personības, kā arī pārtrauktu jebkuru darbību, kas ir pretrunā ar portāla lietošanas noteikumiem.
 7. Atklājot portālā kļūdas, lietotājam ir jāziņo par tām administrācijai.
 8. Lietotāja profilu drīkst izmantot tikai tā īpašnieks. Ir aizliegts nodot lietotāja vārdu un paroli trešajām personām.
 9. Ir aizliegts veidot un vienlaikus izmantot vairākus profilus bez iepriekšējas saskaņošanas ar portāla administrāciju.
 10. Portāla administrācija neatbild par lietotāju profilos publicētās informācijas patiesumu.
 11. Lietotāji savos profilos nedrīkst izmantot necenzētus vārdus, publicēt nepatiesu informāciju, aicinājumus kurināt starpnacionālu naidu, kādu dzimumu, rasi vai seksuālo orientāciju aizskarošus paziņojumus, kā arī citu ar valstī pastāvošo likumdošanu un morāli ētisko normu pārkāpumiem saistīto informāciju.
 12. Norādot publisko vārdu, lietotājam ir aizliegts izmantot necenzētus vārdus un izteikumus, Interneta saites un e-pastu adreses.
 13. Administrācijai ir tiesības rediģēt lietotāja profilu, ja tā saturs neatbilst portāla lietošanas noteikumiem.
 14. Ir aizliegts kopēt un izmantot portāla materiālus bez iepriekšējas saskaņošanas ar administrāciju.

 

Ziņojumu un komentāru pievienošanas noteikumi

 1. Komunikācija (tēmu atvēršana, komentēšana u.tml.) portālā www.d-k.lv notiek divās valodās – latviešu un krievu.
 2. Foruma komentārus var lasīt jebkurš portāla apmeklētājs.
 3. Portāla lietotājiem ir aizliegts publicēt tēmas, ziņojumus un komentārus, kas satur necenzētus vārdus, cieņu aizskarošu informāciju, aicinājumus, kuru mērķis ir kurināt starpnacionālo naidu, pazemot kādu dzimumu, rasi vai seksuālo minoritāti, kā arī citu ar valstī pastāvošo likumdošanu un morāli ētisko normu pārkāpumiem saistīto informāciju.
 4. Ir aizliegts publicēt informāciju, ko aizsargā autortiesību likums, bez tās autora piekrišanas.
 5. Ir aizliegts publicēt personīga rakstura informāciju par citiem portāla lietotājiem bez viņu piekrišanas.
 6. Nav ieteicams publicēt tēmas, kuru saturs neatbilst konkrētās portāla sadaļas mērķim. Kļūdas gadījumā lietotājs var vērsties pēc palīdzības pie administratora, kurš tēmu pārcels uz citu, tās saturam atbilstošāku sadaļu.
 7. Foruma komentāros ir aizliegta privāta sarakste divu portāla lietotāju starpā (šādam mērķim izmantojiet sadaļu «Privātās vēstules»).
 8. Atverot forumā jaunu tēmu, lietotājam tās nosaukumu ieteicams definēt tā, lai tas pēc iespējas skaidrāk atspoguļo tēmas būtību.
 9. Pirms atvērt jaunu tēmu, lietotājam ir jāpārliecinās, vai konkrētais jautājums forumā nav apspriests iepriekš (šādam mērķim izmantojiet opciju «Meklēt»).
 10. Tēmas, kuru saturs neatbilst nevienai no foruma sadaļām, tiek apspriestas sadaļā «Kopējās».
 11. Ir aizliegts publicēt nesaskaņotus reklāmu saturošus paziņojumus vai atklāti reklamēt dažādas Interneta saites bez portāla administrācijas atļaujas.
 12. Visi forumā un komentāros publicētie materiāli atspoguļo tikai un vienīgi to autora viedokli. Administrācija nepārbauda šo materiālu patiesumu un neatbild par to saturu.
 13. Nav ieteicams veidot tēmu nosaukumus ar lielajiem burtiem un izmantot šādus burtus sarakstei forumā, ja vien tā nav vispārzināma abreviatūra.

Abonementa pieslēgšana

 1. Pie apmaksas ar karti abonements tiek pieslēgts uzreiz pēc veiksmīgas apmaksas.
 2. Pie abonementa apmaksas ar pārskaitījumu, abonements tiek pieslēgts 1-2 darba dienu laikā no naudas saņemšanas brīža firmas Lavikon bankas kontā.
 3. Abonementa darbības termiņš sākas no abonementa pieslēgšanas datuma.

Portāla sadaļas “Jautājumi-atbildes” noteikumi

 1. Jautājumi ekspertam tiek pieņemti tikai caur formu sadaļā “Jautājumi-atbildes”.
 2. Portāla eksperti atbild tikai uz biežāk uzdotajiem un aktuālākajiem jautājumiem.
 3. Portāla eksperti atbild laika periodā, kas ir atkarīgs no uzdoto jautājumu skaita un to sarežģītības.
 4. Ekspertiem ir tiesības neatbildēt uz abonementu lietotāju uzdotajiem jautājumiem bez to brīdināšanas.
 5. Abonementa STANDARD lietotājiem ir tiesības uzdot portāla ekspertiem ne vairāk kā 5 jautājumus mēnesī. 

Konfidencialitātes politika

 • Šī konfidencialitātes politika ir iekļauta mūsu Lietošanas Noteikumos un ir pakļauta nosacījumiem, kas sniegti vietnē, un jūs piekrītat ievērot tās noteikumus un nosacījumus. Šī politika attiecas tikai uz mūsu darbībām no mūsu serveriem. Citās vietnēs (tostarp tās, ar kurām mēs sazināmies ar trešo pušu vietnēm vai pakalpojumiem, piemēram, e-pastu) var būt sava politika, kuru mēs nekontrolējam, un tādēļ uz tām neattiecas šī politika.
 • Mēs ievācam informāciju no apmeklētājiem, kuri mūsu mājaslapā aizpilda divu veidu formas – piesakoties jaunumiem un reģistrējoties mājas lapā. Personīgā informācija tiek ievākta tikai un vienīgi, lai paredzētu un risinātu problēmas ar jebkuru Jums piegādāto pakalpojumu un radītu produktus vai pakalpojumus, kas varētu atbilst Jūsu vajadzībām. Neeksistē nosacījumi, pie kuriem šī informācija tiktu nodota trešajām personām.
 • Sīkdatne ir lietotāja datorā glabājams datu fragments, kas saistīts ar informāciju par lietotāju. Mūsu vietnē iegūtie dati no "Cookie" tehnoloģijām neietver nekādu personisku informāciju un tiek izmantoti lai sniegtu Jums labāku servisu un saprastu, kas Jūs esat un kā mēs varam palīdzēt Jums vislabākajā iespējamajā veidā. Sīkdatnes tiek izmantotas datu plūsmas un satura optimizēšanas kontrolei. Apmeklējot mūsu mājas lapas, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam Jūsu personisko informāciju.
 • Datu pārraides kodēts kanāls nodrošina klienta personisko datu un bankas rekvizītu drošību. www.d-k.lv mājaslapa atrodas uz serveriem, kas ir droši un aprīkoti ar modernām tehnoloģijām.
Sestdiena
2024. g. 25. maijs
Pr Ot Tr Cr Pt St Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
 

Valūtas kursi

 
Par portālu Portāla noteikumi Sazinies ar mums Paziņot par kļūdu Reklāma Rekvizīti Video  

Tālrunis: 28331590     E-pasts: info@d-k.lv   www.d-k.lv

Copyright © 2009 — 2022 Latvikon

SIA "LATVIKON" Ģertrūdes iela 63, Rīga, LV-1011 LV40003167602