Parole

Jaunumu saņemšana

Parakstieties uz portāla
"Debеts-Kredīts" bezmaksas jaunumu saņemšanu un saņemiet likumdošanas jaunumus un citu noderīgu informāciju

Ok

Atteikties no nosūtīšanas

Mūsu partneri:


Forums » Brīvā laika sarunas » Dāvana dzimšanas dienā

Brīvā laika sarunas


Dāvana dzimšanas dienā
Jakob
Lietotājs
atbildes: 9

Pievienots: 22.07.2023 23:36
Kā jūs vēlaties pārsteigt savu draudzeni dzimšanas dienā. Es meklēju dāvanu, kaut ko neparastu, es nevaru izlemt. Labi, ka atradu lielisku floristu. Šeit es gribu pasūtīt ziedus https://funflowers.lv/ Es izvēlējos foršu rozā rožu pušķi, visā garumā. Nekad nevienam tādu vēl neesmu dāvinājis. Domāju, ka man tas patiks.  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts  
MariannaL
Lietotājs
atbildes: 3

Pievienots: 22.07.2023 23:45
Kādi drosmīgi ir šie vīri. Man tas ļoti patīk, bet kur es varu atrast šādus vīriešus sev? Šādus pušķus man vēl neviens nav dāvinājis. Es domāju, ka ar šo pušķi pietiks dāvanai.  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts
Jakob
Lietotājs
atbildes: 9

Pievienots: 22.07.2023 23:50
Es negaidīju no sevis šādu rīcību. Tas ir atkarīgs no sievietes, ar kuru esi kopā. Arī uz jūsu ielas būs brīvdiena.  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts
ZannaFrolova
Lietotājs
atbildes: 3

Pievienots: 23.08.2023 14:21
Labdien!
Sievietei dzimšanas dienā vislabākā dāvana būs rotaslieta.
Ir ļoti daudz internetveikali, piemēram https://indivi.lv/lv/juvelierizstradajumi-visi/auskari/ar-perlem , kuros var atrast skaistas, gaumīgas rotas savai dāmai, turklāt tās var pasūtīt ar piegādi un nebūs jāuztraucas par laiku, ko veltīsiet dāvanas meklēšanai.

Ja jūs zināt vēl kādus labus rotu internetveikalus, lūdzu, padalieties.

» 24.08.2023 12:16 Laboja ZannaFrolova  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts


Par portālu Portāla noteikumi Sazinies ar mums Paziņot par kļūdu Reklāma Rekvizīti Video  

Tālrunis: 28331590     E-pasts: info@d-k.lv   www.d-k.lv

Copyright © 2009 — 2022 Latvikon

SIA "LATVIKON" Ģertrūdes iela 63, Rīga, LV-1011 LV40003167602