Пароль

Подписка на новости

Подпишитесь на бесплатные новости портала
"Debеts-Kredīts" и получайте новинки законодательства и другую полезную информацию

Ok

Отписаться от рассылки

Наши партнеры:


Прочие вопросы по бухгалтерскому учету


Atlīdzība
vajks
Пользователь
сообщений: 12

Добавлено: 20.12.2010 09:26
Man ir liela pieredze, prasmes un zināšanas elektrības, santehnikas, apkures, kondicionēšanas un ventilācijas, aukstumiekārtu, vājstrāvu jomā, kā arī viens no maniem partneriem ir izcils metinātājs, kas daudzus gadus ir nostrādājis gāzes avārijas dienestā - tātad varam sniegt arī pakalpojumus gāzes plīšu un skaitītāju nomaiņā, pārvietošanā, u.t.t. Tāpat sadarbojos ar nelielu, bet uzticamu celtniecības darbu kompāniju.

Esmu gatavs izskatīt dažādus sadarbības variantus un slēgt līgumus jurisdiskas personas vārdā atsevišķu, konkrētu darbu veikšanai vai ilgtermiņa sadarbības līgumu.

vai arī

Piedāvāju samaksāt komisjas maksu (konkrētu atlīdzības summu vai % no pasūtījuma summas) par klienta atrašanu. Būs izdevīgi gan Jums gan mums.

Ja vēlaties ar mani sadarboties - lūdzu zvaniet (Igors, 29-216334) jebkurā laikā - izskatīšu visus piedāvājumus.  
Понравилось сообщение?
Да (0)
Нет (0)
Цитата  


О портале Правила портала Обратная связь Сообщить об ошибке Реклама Pеквизиты Видео  

Телефон: 28331590     E-mail: info@d-k.lv   www.d-k.lv

Copyright © 2009 — 2022 Latvikon

SIA "LATVIKON" Ģertrūdes iela 63, Rīga, LV-1011 LV40003167602