Пароль

Подписка на новости

Подпишитесь на бесплатные новости портала
"Debеts-Kredīts" и получайте новинки законодательства и другую полезную информацию

Ok

Отписаться от рассылки

Наши партнеры:


Форум » Свободное общение » Es nekur nevaru atrast burbuļvannu

Свободное общение


Es nekur nevaru atrast burbuļvannu
timmY6
Пользователь
сообщений: 3

Добавлено: 22.04.2024 12:23
Es nekur nevaru atrast burbuļvannu. Visas vannas, ko esmu redzējis, man nemaz nepatīk. Vai jūs zināt, kur es varu iznomāt patiešām jauku burbuļvannu savai mājai?  
Понравилось сообщение?
Да (0)
Нет (0)
Цитата  
georrgee
Пользователь
сообщений: 3

Добавлено: 22.04.2024 13:08
Protams, es saprotu jūsu situāciju. Izvēloties hidromasāžas vannu no daudzajiem piedāvājumiem, ir viegli apjukt. Man zināms, ka pašlaik https://atputasnoma.com/kubla-noma/ Kubla Noma piedāvā augstas kvalitātes hidromasāžas vannas īrei. Viņu klāstā ir pārvietojamās vannas ar hidromasāžu un LED apgaismojumu, kas radīs relaksācijas atmosfēru jūsu mājās. Turklāt hidromasāžas vannas ir pazīstamas ar savām veselībai labvēlīgajām īpašībām, ieskaitot imunitātes stiprināšanu. Šis piedāvājums var būt interesants gan pēc stresa pilnas nedēļas, gan laika pavadīšanai draugu kompānijā. Es dzirdēju, ka ziemā šāda īre ir īpaši pievilcīga, ļaujot izbaudīt siltumu aukstajās dienās.

» 22.04.2024 13:19 Отредактировал(а) georrgee  
Понравилось сообщение?
Да (0)
Нет (0)
Цитата


О портале Правила портала Обратная связь Сообщить об ошибке Реклама Pеквизиты Видео  

Телефон: 28331590     E-mail: info@d-k.lv   www.d-k.lv

Copyright © 2009 — 2022 Latvikon

SIA "LATVIKON" Ģertrūdes iela 63, Rīga, LV-1011 LV40003167602