Пароль

Подписка на новости

Подпишитесь на бесплатные новости портала
"Debеts-Kredīts" и получайте новинки законодательства и другую полезную информацию

Ok

Отписаться от рассылки

Наши партнеры:


Самостоятельно занятое лицо


IK izdevumi
ludmila_sk
Пользователь
сообщений: 2

Добавлено: 07.04.2010 21:57
Labvakar, esmu IK un juridiska adrese ir mana deklarētā dzīves vietā, esmu dīrdējusi ka izdevumus par dzīvokli var segt (ap 70%) caur IK. Un ja var tad kādus (piem. komunālos pak, elektrību)?
Jau iepriekš paldies!  
Понравилось сообщение?
Да (0)
Нет (0)
Цитата  
Saldo
Пользователь
сообщений: 185

Добавлено: 07.04.2010 22:42
Kādus izdevumus un kādā apmērā var attiecināt uz saimniecisko darbību reglamentē likums par iedzīvotāju ienākuma nodokli 11.pants.
Jūsu gadījumā :
Ja maksātājs saimnieciskās darbības veikšanai izmanto telpas vai mantu, kura tiek izmantota arī tā personīgajam patēriņam, saimnieciskās darbības izmaksās var ieskaitīt tikai to ar šo telpas vai mantas izmantošanu saistīto izdevumu daļu, kas attiecas uz saimniecisko darbību, ja iespējams objektīvi noteikt šādu proporciju un to dokumentāri pamatot. Ja minēto proporciju nevar objektīvi noteikt un dokumentāri pamatot, maksātājs saimnieciskās darbības izdevumos iekļauj 70 procentus no attiecīgajiem saimnieciskās darbības izdevumiem.
(Likums par IIN 11.(5) pants 5.p.)

» 07.04.2010 22:42 Отредактировал(а) Saldo  
Понравилось сообщение?
Да (0)
Нет (0)
Цитата
Sabro
Пользователь
сообщений: 1

Добавлено: 08.08.2010 12:38
Labdien!

Sakiet, lūdzu, vai IK proporcionālo daļu no elektrības patēriņa un komunālajiem maksājumiem obligāti jaapmaksā no IK konta pa tiešo attiecīgi "Latvenergo" un apsaimniekotājam?  
Понравилось сообщение?
Да (0)
Нет (0)
Цитата


О портале Правила портала Обратная связь Сообщить об ошибке Реклама Pеквизиты Видео  

Телефон: 28331590     E-mail: info@d-k.lv   www.d-k.lv

Copyright © 2009 — 2022 Latvikon

SIA "LATVIKON" Ģertrūdes iela 63, Rīga, LV-1011 LV40003167602