Пароль

Подписка на новости

Подпишитесь на бесплатные новости портала
"Debеts-Kredīts" и получайте новинки законодательства и другую полезную информацию

Ok

Отписаться от рассылки

Наши партнеры:


Трудовое законодательство и охрана труда


Kursi
verusha
Пользователь
сообщений: 21

Добавлено: 18.03.2021 18:53
Mani interesē citu viedoklis šādā jautājumā - 2012.gadā es sāku strādāt firmā par grāmatveža palīgu. Pēc 6 mēnešu darba mani nosūtīja uz grāmatvedības kavalifikācijas celšanas kursiem. Kad tos pabeidzu, mani paaugstināja par grāmatvedi. Kursus apmaksāja firma. Darba līgumā ir punkts, ka aizejot no darba, man jāatmaksā naudas summa, kuru firma ir ieguldījusi manās apmācībās.
2021.g. martā aizgāju no darba pēc pašas vēlēšanas. No galīgā aprēķina man atskaitīja nost naudu, kuru firma samaksāja par kursiem. Vai tā varēja rīkoties? Pagājuši jau deviņi gadi, kuros es kursos iegūtās zināšanas izlietoju šīs firmas labā.  
Понравилось сообщение?
Да (0)
Нет (0)
Цитата  
verbilkin
Пользователь
сообщений: 1

Добавлено: 24.04.2021 20:36
Ir jāskatās, kas ir rakstīts līgumā.
Bet, pat, ja līgumā tas ir beztermiņa, 9 gadi ir pietiekami ilgs laiks, lai zināšanas gan tiktu izlietotas formas labā "pa pilnam", tā teikt, gan arī zināšanas jau ir stipri novecojušās.

Var vērsties tiesā un atzīt šādu līguma normu par prettiesisku un atgūt naudu.  
Понравилось сообщение?
Да (0)
Нет (0)
Цитата


О портале Правила портала Обратная связь Сообщить об ошибке Реклама Pеквизиты Видео  

Телефон: 28331590     E-mail: info@d-k.lv   www.d-k.lv

Copyright © 2009 — 2022 Latvikon

SIA "LATVIKON" Ģertrūdes iela 63, Rīga, LV-1011 LV40003167602