Пароль

Подписка на новости

Подпишитесь на бесплатные новости портала
"Debеts-Kredīts" и получайте новинки законодательства и другую полезную информацию

Ok

Отписаться от рассылки

Наши партнеры:


Форум » Свободное общение » Aptauja lauksaimniecības uzņēmumu grāmatvežiem

Свободное общение


Aptauja lauksaimniecības uzņēmumu grāmatvežiem
KriStan
Пользователь
сообщений: 1

Добавлено: 11.03.2015 15:19
Labdien! Esmu Latvijas Lauksaimniecības universitātes ekonomikas maģistra 2. kursa studente un sava maģistra darba ietvaros veicu grāmatvežu aptauju par valsts un ES atbalsta maksājumu uzskaiti lauksaimniecības uzņēmumos. Es ļoti priecātos, ja Jūs varētu veltīt pāris minūtes aptaujas aizpildīšanai! Aptauja ir anonīma un iegūtā informācija tiks izmantota tikai pētnieciskā darba veikšanai!

Gadījumā, ja kārtojat grāmatvedību vairākiem uzņēmumiem, lūdzu, izvēlieties vienu, kas pēc iespējas vairāk atbilst aptaujas tematikai!

Lai aizpildītu aptauju, lūdzu, spiediet šeit www.visidati.lv/aptauja/1056146598/

Paldies par atsaucību!  
Понравилось сообщение?
Да (1)
Нет (0)
Цитата  
Gajs
Пользователь
сообщений: 1

Добавлено: 17.03.2015 23:43
KriStan

Labdien! Esmu Latvijas Lauksaimniecības universitātes ekonomikas maģistra 2. kursa studente un sava maģistra darba ietvaros veicu grāmatvežu aptauju par valsts un ES atbalsta maksājumu uzskaiti lauksaimniecības uzņēmumos. Es ļoti priecātos, ja Jūs varētu veltīt pāris minūtes aptaujas aizpildīšanai! Aptauja ir anonīma un iegūtā informācija tiks izmantota tikai pētnieciskā darba veikšanai!

Gadījumā, ja kārtojat grāmatvedību vairākiem uzņēmumiem, lūdzu, izvēlieties vienu, kas pēc iespējas vairāk atbilst aptaujas tematikai!

Lai aizpildītu aptauju, lūdzu, spiediet šeit www.visidati.lv/aptauja/1056146598/

Paldies par atsaucību!
 
Понравилось сообщение?
Да (1)
Нет (0)
Цитата
uzpirkstainis
Пользователь

сообщений: 1

Добавлено: 28.07.2016 17:33
Lūdzu.


Paldies par Tevu. http://www.1a.ee/sport_turism_puhkus/sport_puhkus_vabas_ohus/rulluisud  
Понравилось сообщение?
Да (0)
Нет (0)
Цитата


О портале Правила портала Обратная связь Сообщить об ошибке Реклама Pеквизиты Видео  

Телефон: 28331590     E-mail: info@d-k.lv   www.d-k.lv

Copyright © 2009 — 2022 Latvikon

SIA "LATVIKON" Ģertrūdes iela 63, Rīga, LV-1011 LV40003167602