Parole

Jaunumu saņemšana

Parakstieties uz portāla
"Debеts-Kredīts" bezmaksas jaunumu saņemšanu un saņemiet likumdošanas jaunumus un citu noderīgu informāciju

Ok

Atteikties no nosūtīšanas

Mūsu partneri:


Forums » Pievienotās vērtības nodoklis » PVN atmaksa un nekustamais īpašums

Pievienotās vērtības nodoklis


PVN atmaksa un nekustamais īpašums
etta
Lietotājs
atbildes: 5

Pievienots: 25.10.2010 11:54
Lūdzu , vajag tiešām konsultāciju.
Situācija sekojoša- jau 2x tika pieprasīta PVN atmaksa, pirmajā reizē bija pamatīga pārbaude, nekas netika atrasts un tika atmaksāta gandrīz visa pieprasītā summa( prasīju 10000, tika atmaksāta 9820.45) Prieks par to, pazvanīju , uzprasīju ,kāpēc nemaksā visu - man strupi atcirta,jums ir nekustamais īpašums un PVN par šo īpašumu tikai 10 gadu laikā- minēts tika PVN 10.panta 4 punkts. Nu labi, starpība niecīga, ar nekustamo īapšumu nekad nav bijusi saistība, labi, VID auditotri gudrāki. Parēķinot tā arī sanāca.
Tagad mainoties taksācijas periodam un arī visai PVN atmaksai , nolēmu tomēr pieprasīt vēl- saņemu lēmumu, esmu nokavējusi un 2000 man vairs nepienākas ,jo 3 gadi pagājuši, samaksā tikai 6000.Jūtos smagi ap..... Kā labāk šo lēmumu pārstrīdēt ,jo atradu , manuprāt samērā rupju kļūdu. Man , pēc jaunā PVN , taksācijas periods ir 6mēneši, iesniegumu iesniedzu 15.09( ir VID zīmogs uz iesnieguma) pēc PVN likuma, tas ,sanāk par augustu, bet VID lēmumā tiek minēts mans iesnieguma datums 17.09 :-, un viņi ņem 3 gadus no septembra mēneša, ne augusta. Kā rīkoties.Paldies.  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts  


Par portālu Portāla noteikumi Sazinies ar mums Paziņot par kļūdu Reklāma Rekvizīti Video  

Tālrunis: 28331590     E-pasts: info@d-k.lv   www.d-k.lv

Copyright © 2009 — 2022 Latvikon

SIA "LATVIKON" Ģertrūdes iela 63, Rīga, LV-1011 LV40003167602