Parole

Jaunumu saņemšana

Parakstieties uz portāla
"Debеts-Kredīts" bezmaksas jaunumu saņemšanu un saņemiet likumdošanas jaunumus un citu noderīgu informāciju

Ok

Atteikties no nosūtīšanas

Mūsu partneri:


Forums » Brīvā laika sarunas » Es vēlos, lai manā mājā būtu daudz ziedu

Brīvā laika sarunas


Es vēlos, lai manā mājā būtu daudz ziedu
Noah526
Lietotājs
atbildes: 2

Pievienots: 17.02.2023 10:58
Es vēlos, lai katrā mājas stūrī būtu puķu stādi. Es vēlos, lai mana māja vienmēr būtu skaista un smaržotu, bet vēl neesmu izlēmusi, kādus ziedus izmantot.  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts  
Liam123
Lietotājs
atbildes: 3

Pievienots: 17.02.2023 11:29
Vislabāk izmantot dažādus ziedus, lai mājā nebūtu vienādas krāsas. Vēl labāk katrā telpā izmantot dažādu veidu ziedus. Piemēram, margrietiņas vannas istabā, krizantēmas dzīvojamā istabā un citas puķes citā telpā. Manuprāt, tas būtu ļoti skaisti un oriģināli, jo katra istaba atšķirtos viena no otras. Labāk stādīt puķes, kas neprasa pastāvīgu kopšanu, jo rūpēties par puķēm ap māju būs diezgan sarežģīti, šajā gadījumā var palīdzēt peonijas, par tām var izlasīt šeit https://ziedoni.lv/peoniju-darzs-visiem-gadalaikiem/ . Galu galā ziedi ir skaisti mājās.  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts
Frank86
Lietotājs
atbildes: 1

Pievienots: 17.02.2023 12:03
Ziedi mājā ir lieliski, taču svarīgi ir nestāstīt to pārāk daudz, jo daudzās smaržas var padarīt jūs traku.  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts


Par portālu Portāla noteikumi Sazinies ar mums Paziņot par kļūdu Reklāma Rekvizīti Video  

Tālrunis: 28331590     E-pasts: info@d-k.lv   www.d-k.lv

Copyright © 2009 — 2022 Latvikon

SIA "LATVIKON" Ģertrūdes iela 63, Rīga, LV-1011 LV40003167602