Parole

Jaunumu saņemšana

Parakstieties uz portāla
"Debеts-Kredīts" bezmaksas jaunumu saņemšanu un saņemiet likumdošanas jaunumus un citu noderīgu informāciju

Ok

Atteikties no nosūtīšanas

Mūsu partneri:


Citi jautājumi par grāmatvedības uzskaiti


Aizdevums
lhom
Lietotājs
atbildes: 9

Pievienots: 12.08.2021 14:12
Vai firmai tās bijušajam īpašniekam ir pienākums atdot aizdevumu, kuru viņš izsniedzis 2006.gadā uz 1 gadu un kas līdz šim nav atdots, bet visu šo gadu laikā firmai jau ir nomainījušies īpašnieki 3 reizes? Vai tiešām jaunajiem īpašniekiem ir jāsedz tik ļoti vecas saistības? Arī bijušais īpašnieks nav par savu parādu visus šos gadus interesējies, bet pēkšni uzradās un pieprasa, kaut arī tagadējiem īpašniekiem ar šo naudu nav nekāda sakara. Pats viņš 2006.gadā naudu aizdeva un arī kā vienīgais īpašnieks ar šo naudu rīkojās.  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts  
timmY6
Lietotājs
atbildes: 2

Pievienots: 01.04.2022 15:30
Jā, personīgi es uzskatu, ka es varēšu jums palīdzēt ar šo problēmu. Vienkārši pārbaudiet šo https://www.incredit.lv/lv/blogs/ilgermina-vai-istermina-aizdevums/ ilgtermiņa aizdevums resursu, jo tas ir ļoti uzticams un jauks aizdevumu uzņēmums, un es to izmantoju jau dažus gadus, un viss bija lieliski. Jums noteikti nebūs nekādu problēmu ar viņiem. Veiksmi jums  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts
labis
Lietotājs
atbildes: 3

Pievienots: 19.04.2022 14:40
lhom

Vai firmai tās bijušajam īpašniekam ir pienākums atdot aizdevumu, kuru viņš izsniedzis 2006.gadā uz 1 gadu un kas līdz šim nav atdots, bet visu šo gadu laikā firmai jau ir nomainījušies īpašnieki 3 reizes? Vai tiešām jaunajiem īpašniekiem ir jāsedz tik ļoti vecas saistības? Arī bijušais īpašnieks nav par savu parādu visus šos gadus interesējies, bet pēkšni uzradās un pieprasa, kaut arī tagadējiem īpašniekiem ar šo naudu nav nekāda sakara. Pats viņš 2006.gadā naudu aizdeva un arī kā vienīgais īpašnieks ar šo naudu rīkojās.


Es domāju, ka jums vajadzētu vairāk nekā vienu reizi padomāt, vai jums tiešām ir nepieciešami jauni piederumi (https://www.d-one.lv/majoklim/piederumi1463 ). Jūs varat iegūt lietotu modeli par daudz zemāku cenu.

» 19.04.2022 14:41 Laboja labis  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts


Par portālu Portāla noteikumi Sazinies ar mums Paziņot par kļūdu Reklāma Rekvizīti Video  

Tālrunis: 28331590     E-pasts: info@d-k.lv   www.d-k.lv

Copyright © 2009 — 2022 Latvikon

SIA "LATVIKON" Ģertrūdes iela 63, Rīga, LV-1011 LV40003167602