Parole

Jaunumu saņemšana

Parakstieties uz portāla
"Debеts-Kredīts" bezmaksas jaunumu saņemšanu un saņemiet likumdošanas jaunumus un citu noderīgu informāciju

Ok

Atteikties no nosūtīšanas

Mūsu partneri:


Preču - materiālo vērtību uzskaite


Krājumu uzskaite
sanjan
Lietotājs
atbildes: 1

Pievienots: 09.04.2018 12:29
Sveiki, nedaudz esmu apjukusi ar krājumu uzskaiti. Situācija- mums ir atsevišķa noliktavas uzskaite, kur tiek ievadītas visas ienākošās preces, šī uzskaite nav savienota ar manu grāmatvedības programmu. Mēneša beigās man iedot krājumu summu, kas palikusi noliktavas uzskaitē, bet tur vēl nāk klāt papildizmaksas - transporta izdevumi. Pie preču pārdošanas no šī noliktavas uzskaites tiek sarēķināta gatavās produkcijas cena, kur ir šie materiāli+transporta izd.+darba laiks+telpu nomas, īres utm.izmaksas pieskaitītes+uzcenojums. Viss skaisti, es tikai apjuku, kā es to visu, lai pareizi sagrāmatoju grāmatvedības uzskaitē. Tā varētu tā kā būt nepārtrauktā inventarizācijas metode, kur katru saņemto preci grāmatoju uz
D 21..kontu K53.., mēneša beigās D71... K21.., bet kā lai es pareizu to pašizmaksu norakstu, vai vajadzētu prasīt no noliktavas uzskaites, lai iedot summu, par kādu ir saražota gatavā produkcija???  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts  


Par portālu Portāla noteikumi Sazinies ar mums Paziņot par kļūdu Reklāma Rekvizīti Video  

Tālrunis: 28331590     E-pasts: info@d-k.lv   www.d-k.lv

Copyright © 2009 — 2022 Latvikon

SIA "LATVIKON" Ģertrūdes iela 63, Rīga, LV-1011 LV40003167602