Parole

Jaunumu saņemšana

Parakstieties uz portāla
"Debеts-Kredīts" bezmaksas jaunumu saņemšanu un saņemiet likumdošanas jaunumus un citu noderīgu informāciju

Ok

Atteikties no nosūtīšanas

Mūsu partneri:


Forums » Brīvā laika sarunas » Aptauja lauksaimniecības uzņēmumu grāmatvežiem

Brīvā laika sarunas


Aptauja lauksaimniecības uzņēmumu grāmatvežiem
KriStan
Lietotājs
atbildes: 1

Pievienots: 11.03.2015 15:19
Labdien! Esmu Latvijas Lauksaimniecības universitātes ekonomikas maģistra 2. kursa studente un sava maģistra darba ietvaros veicu grāmatvežu aptauju par valsts un ES atbalsta maksājumu uzskaiti lauksaimniecības uzņēmumos. Es ļoti priecātos, ja Jūs varētu veltīt pāris minūtes aptaujas aizpildīšanai! Aptauja ir anonīma un iegūtā informācija tiks izmantota tikai pētnieciskā darba veikšanai!

Gadījumā, ja kārtojat grāmatvedību vairākiem uzņēmumiem, lūdzu, izvēlieties vienu, kas pēc iespējas vairāk atbilst aptaujas tematikai!

Lai aizpildītu aptauju, lūdzu, spiediet šeit www.visidati.lv/aptauja/1056146598/

Paldies par atsaucību!  
Patika ziņojums?
Jā (1)
Nē (0)
Citāts  
Gajs
Lietotājs
atbildes: 1

Pievienots: 17.03.2015 23:43
KriStan

Labdien! Esmu Latvijas Lauksaimniecības universitātes ekonomikas maģistra 2. kursa studente un sava maģistra darba ietvaros veicu grāmatvežu aptauju par valsts un ES atbalsta maksājumu uzskaiti lauksaimniecības uzņēmumos. Es ļoti priecātos, ja Jūs varētu veltīt pāris minūtes aptaujas aizpildīšanai! Aptauja ir anonīma un iegūtā informācija tiks izmantota tikai pētnieciskā darba veikšanai!

Gadījumā, ja kārtojat grāmatvedību vairākiem uzņēmumiem, lūdzu, izvēlieties vienu, kas pēc iespējas vairāk atbilst aptaujas tematikai!

Lai aizpildītu aptauju, lūdzu, spiediet šeit www.visidati.lv/aptauja/1056146598/

Paldies par atsaucību!
 
Patika ziņojums?
Jā (1)
Nē (0)
Citāts
uzpirkstainis
Lietotājs

atbildes: 1

Pievienots: 28.07.2016 17:33
Lūdzu.


Paldies par Tevu. http://www.1a.ee/sport_turism_puhkus/sport_puhkus_vabas_ohus/rulluisud  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts


Par portālu Portāla noteikumi Sazinies ar mums Paziņot par kļūdu Reklāma Rekvizīti Video  

Tālrunis: 28331590     E-pasts: info@d-k.lv   www.d-k.lv

Copyright © 2009 — 2022 Latvikon

SIA "LATVIKON" Ģertrūdes iela 63, Rīga, LV-1011 LV40003167602